4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access

  • 226 m²
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers

Gelegen binnen 3 km van het Aquaventure Waterpark in Dubai, heeft 3-slaapkamer 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access Dubai een eenvoudige toegang tot Business Bay Metro treinstation dat op 70 minuten rijden ligt. Dit 226 m² grote appartement beschikt over Wi-Fi, samen met gratis privéparkeerplaatsen voor gasten, die met de auto reizen.

Dit strand appartement in Dubai is voorzien van airconditioning en een wasmachine, en biedt een balkon, een kleedruimte en een keuken, evenals uitzicht over de zee. Bij 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access zijn een bidet, een bubbelbad en een douche aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger, gratis toiletartikelen en badlakens.

Dit appartement beschikt over een bubbelbad voor de ontspanning van de gasten. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door het appartement.

De strand accommodatie biedt kamers met een ingerichte kitchenette.

Dit appartement is te vinden in de Beach & Coast wijk van de stad, in de buurt van de Palmen eilanden. 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access ligt op afstand van 7 km tot het Wild Wadi Waterpark in Dubai. De 3-badkamer accommodatie is op 30 km van Dubai Creek SPB luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access Dubai
Stunning Studio In Palm Jumeirah
Mobiele prijsaanbieding

Stunning Studio In Palm Jumeirah

155 m van de accommodatie
USD 75 USD 68
per nacht
Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach
Mobiele prijsaanbieding

Palm Home Next To Nakheel Mall With Private Beach

7.0
Goed 1 beoordeling
157 m van de accommodatie
Mira Holiday Homes - Spacious 1 Bedroom In Fairmont
Mobiele prijsaanbieding

Mira Holiday Homes - Spacious 1 Bedroom In Fairmont

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
225 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    30 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    17 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    Eten

    • Bar/ lounge

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Kinderspeelruimte

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerPAL-AEF-7FM1I
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access te vinden?
      Dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access is in de Beach & Coast wijk van de stad gesitueerd, binnen 3 km van het Aquaventure Waterpark in Dubai.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access?
      Populaire plekken in de buurt van 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access zijn onder andere de Palmen eilanden, het Aquaventure Waterpark in Dubai, Amerikaanse Universiteit van Dubai.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access?
      Dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access biedt gratis privéparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Great British Restaurant en West 14th Steakhouse restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access internetverbinding?
      Ja, dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access?
      Bij dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access vinden gasten een ingerichte keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 226 m².
    • Hoeveel gasten kan dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access accommoderen?
      Dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access biedt accommodatie voor tot 9 gasten.
    • Is er een zwembad in 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access?
      Ja, 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access heeft een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.
    • Biedt dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access een mooi uitzicht?
      Ramen van dit strand 4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access openen zich naar de zee.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    30 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    17 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    4Br Oceana Residences - Beach And Pool Access Dubai
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten